PRO ZÁKAZNÍKY - Jak nakupovat

 

Pokud jste našim registrovaným zákazníkem a bylo vám přiděleno uživatelské jméno a heslo, vašemu online nákupu nic nebrání.
Jestliže přihlašovací údaje pro vstup do e-shopu ještě nemáte, zaregistrujte se.

 
Nevíte jak se ZAREGISTROVAT? Postup pro registraci a přihlášení najdete ZDE
 
 
 
Na e-shopu můžete vybírat a dohledávat požadované zboží několika způsoby:

Prvním a nejdůležitějším z nich je výběr zboží dle kategorií v levém sloupci. Zde jsou všechny produkty rozřazeny do jednotlivých sortimentních skupin a podskupin mezi kterými se můžete libovolně přepínat a díky jasně definovaným podskupinám tak můžete omezit množství produktů pro svůj vlastní výběr.

Dalším způsobem, který je vhodný pro rychlé nalezení požadovaného produktu je tzv.: fultextový vyhledávač, který naleznete v horní časti e-shopu. Tento vyhledávač prohledává veškeré názvy produktů, jejich popisy a kódy skladových karet. V případě shody zobrazí všechny položky obsahující vámi zadaný text. Pokud tedy znáte pouze kód, část názvu nebo útržek popisu, který vámi hledaný produkt obsahuje jedná se o nejrychlejší možný způsob pro vyhledání a nákup konkrétního zboží.

Nakupujete-li pravidelně stejné položky a chcete se vyhnout opakovanému vyhledávání zboží, můžete si vybraný produkt přidat mezi „oblíbené produkty“. Jejich počet není omezen. Všechny své oblíbené produkty se vám zobrazí po stisknutí tačítka "Oblíbené zboží" v horní části webu. Tato funkce je dostupná pouze po přihlášení.

Pro ještě větší přehlednost a váš komfort je k dispozici několik filtrů, které zboží seřadí podle nastavené priority. Řazení je možné dle ceny, názvu nebo kódu.

 
Mohlo by vás zajímat...
Oznámení o uzavření poboček
Vážení zákazníci v pátek 7.7.2017 budou všechny naše pobočky uzavřeny.
Na tento den je naplánována udržba serverů. Znovu otevřeno bude opět v pondělí 10.7.2017.


Informace k EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického
výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Změna provozní doby na pobočce PRAHA.
Na pobočce Praha jsme pro Vás změnili provozní dobu tak, aby více vyhovovala Vašim požadavkům. Novou provozní dobu si můžete prohlédnout zde
...
Vážení zákazníci, v roce 2017 vám přejeme hodně...
Archiv zpráv

X Pro pĹ™idánĂ­ produktu do oblĂ­benĂ˝ch se prosĂ­m pĹ™ihlaste - Přihlásit seZavřít
Pro pĹ™idánĂ­ produktu do oblĂ­benĂ˝ch se prosĂ­m pĹ™ihlaste - Přihlásit seZavřít